reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40

Huawei P40 ailesinin Avrupa fiyatları ortaya çıktı!

Çok yakında resmi olarak tanışacağımız Huawei P40 ailesine yönelik fiyat konusunda ilk sızıntı sonunda yapıldı. İşte o etiketler;

26 Mart tarihinde internet üstünden tanıtılacak P40 ailesi, artık biliyorsunuz en az üç farklı modelden oluşuyor. Burada normal P40 yanında Huawei P40 Pro ve P40 Pro PE modelleri de geliyor. İşte bu modeller için Huawei tarafında sağlam sayılacak bir kaynaktan Avrupa fiyat sızıntısı geldi. Henüz yüzde 100 kesin olmayan bu fiyatlara göre P40 modeli Avrupa’da 700 – 899 euro arasında satılacak. P40 Pro içinse kişilerin 999 – 1.099 euro arasında bir ücret ödemesi gerekecek. Ailenin en üstünde yer alan P40 Pro PE içinse kişilerden 1.199 – 1.299 euro arasında bir fiyat istenecek. Bu bölgelere göre değişeceği aktarılan fiyatlar gerçekten inanılmaz görünüyor. Özellikle de telefonlarda Android lisansı olmadığı göz önüne alındığı zaman yeni aile gerçekten çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ailenin kamera kurulumları şöyle olacak

Sağlam kaynaklara göre normal P40’ın arkasında üçlü, P40 Pro’nun arkasında dörtlü, P40 Pro PE’nin arkasında ise beşli kamera sistemi yer alıyor. Bu yukarıda görebileceğiniz özel PE modelinin arkasında yüksek zoom getirecek bir “periskop” kamerası yer alıyor. Telefonun bu kamera ile 50x zoom’u kayıpsız olarak sunacağı düşünülüyor. Telefonların arkasındaki ana kameranın 1/1,3 inç 52 megapiksel olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. P40 Pro ve P40 Pro PE’nin önünde üçlü kamera kurulumu olması da bekleniyor. Burada iki kamera ortasında bir derinlik sensörü yer alacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10