reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat Türkiye’de satışa sunuldu

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat modeli, kısa süre önce sessiz sedasız tanıtılmıştı. Dikkat çeken ürün kısa sürede Türkiye’ye geldi.

Advertisement

Huawei, geçtiğimiz günlerde Viyana’da bir etkinlik yaptı ve Watch GT3, ruj benzeri kablosuz kulaklık ve nova 9 modelinin Avrupa’ya getirdi. Firmadan hemen bunun üstüne ise Huawei Watch FIT Mini akıllı saat gelmişti.

İşte bu giyilebilir ürün beklediğimizden çok daha kısa sürede Türkiye’ye geldi ve burada (Resmi satış kanalı) 1.099 TL fiyat etiketiyle ön satışa sunuldu. İki farklı kayış rengiyle Türkiye’ye getirilen ürün, gerçekten şık görünüyor ve ufak bir akıllı saat isteyenlere hitap ediyor. Watch FIT Mini özellikle ufak akıllı saatleri seven kadınların hoşuna gidecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch FIT Mini modeli için detaylar şöyle

Watch FIT Mini akıllı saat, yukarıda da dediğimiz gibi ufak bir giyilebilir isteyenlere hitap ediyor. Özellikle kadınların ilgisini çekecek izlenimi oluşturan model, tam olarak 1,47 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Watch FIT akıllı saat modelinde ise 1,64 inç AMOLED ekran yer alıyordu.

Su geçirmeyen ve 96 farklı sporu otomatik olarak tanıyabilen giyilebilir, 180 mAh piliyle 14 günlük pil ömrü getiriyor ve SpO2 ölçümü de yapabiliyor. Elbette nabız ölçüm özelliği de olan model, Avrupa’da 99 euro fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!