reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBook D16

Huawei’den baharın gelişine özel indirim fırsatları

Huawei Online Mağazası üzerinden yeni bir indirim fırsatı başlattı. 01 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında sürecek kampanyada ayrıca birçok üründe vade farksız taksit ve hediye fırsatları da sunuluyor.

Şirketin en yeni dizüstü bilgisayarı Huawei MateBook D 16, 8.397 TL yerine 6.999 TL satış fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

499 TL değerindeki Pascal dizüstü bilgisayar sırt çantası ve 399 TL değerindeki Huawei Bluetooth Mouse AF30 hediye edilen MateBook D 16 ile, yalnızca 1 TL farkla Huawei sırt çantası ve Huawei Bluetooth mouse veya Huawei Wi-Fi AX3 çift çekirdekli internet router alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FreeBuds 4i, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle ön sipariş kampanya fiyatını devam ettirerek 749 TL fiyatla geliyor. Kullanıcılar FreeBuds 4i yanında 99 TL farkla Band 4 veya Mini Hoparlör de satın alabiliyor.

Huawei, MatePad Pro satın almayı düşünenleri de mutlu ediyor

MatePad Pro da kampanya dahilinde kullanıcılara indirim fırsatıyla sunulan ürünler arasında. 6.197 TL yerine 4.999 TL fiyatla sunulan MatePad Pro satın alan kullanıcılar, 1 TL farkla M-Pencil, MatePad Pro için deri kılıf veya AX3 router ile FreeLace kablosuz kulaklığa da sahip olabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın