reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai, konsept coupe HND-9 ile lüks sedan Equus by Hermes’i sergiledi [Video]

Hyundai, Seul Otomobil Fuarı’nda coupe otomobil konsepti HND-9 ile Equus by Hermes‘i görücüye çıkardı. İlk olarak Hyundai’nin konsept otomobili HND-9’dan bahsedelim. 4695 mm uzunluğa, 1890 mm genişliğe, 1340 mm yüksekliğe ve 2860 mm dingil mesafesine sahip olan otomobilin 3,3 litre hacimli turbo beslemeli motoru 370 beygir güç üretiyor. Otomobil, 370 beygirlik maksimum gücünü arka tekerleklere Hyundai’nin kendi geliştirdiği sekiz kademeli otomatik şanzımanla iletiyor.

Martı kanadı tarzı kapılara sahip olan otomobil, dikkat çekici farları, LED stop lambaları ve 22 inçlik jantları bünyesinde barındırıyor. Karbon parçalar ve hafifletilmiş gümüş kaplama gövdenin yer aldığı otomobil, hem tasarım olarak hem de kullanıcılara sunduğu güç açısından üst düzey bir spor otomobil olduğunu ortaya koyuyor. Otomobil henüz konsept aşamasında olduğu için ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz belli değil.
Hyundai HND-9
Hyundai HND-9
Hyundai HND-9

Hyundai Equus by Hermes
Hyundai Equus by Hermes
Hyundai, Seul’de düzenlenen Seul Otomobil Fuarı’nda konsept otomobil HND-9 ile birlikte lüks sınıfa hitap eden sedan otomobil Equus by Hermes’i de kullanıcıların beğenisine sundu. Fransız moda devi Hermes ile ortaklaşa geliştirilen otomobil, iç tasarım bakımından mevcut Equus modelinden kolayca ayrılıyor. Otomobilde kullanılan Hermes marka deri koltuklar ve otomobilin kapı panellerinde kullanılan krokodil malzeme otomobilin üst sınıfa hitap ettiğini en iyi şekilde yansıtıyor. Equus by Hermes’in kapı panellerinde kullanılan krokodil malzeme, Hermes’in çantalarında kullandığı malzeme ile bire bir aynı. Yalnızca üç adet üretilecek olan otomobilin ne yazik ki satışa sunulmayacağını üzülerek belirtmek isteriz.

Hyundai Equus by Hermes
Hyundai Equus by Hermes
Hyundai Equus by Hermes
Hyundai, Seul’de gerçekleşen Seul Otomobil Fuarı’nda konsept otomobili HND-9 ile birlikte lüks sınıfa hitap eden sedan otomobili Equus by Hermes’i de ziyaretçilerin beğenisine sundu.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER