reklamı kapat

POPÜLER

iCadde uygulaması şimdi de Android için yayında

Yaklaşık iki yıl önce iOS platformu için indirmeye sunulan iCadde isimli uygulama, şimdi de Android platformu için indirmeye sunuldu. Hasan Orçun Şentürk tarafından geliştirilen iCadde, İstanbul’un en popüler caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nin üzerinde yer alan restoran, mağaza, doktor, eczane, banka vb. gibi aklınıza gelebilecek tüm mekanların adını, telefon ve faks numalarını sizlere sunuyor.

Uygulamada ayrıca bu mekanların internet adreslerini ve harita üzerindeki yerlerini de kolay bir şekilde bulmak mümkün. Yol tarifi alabilmenize ve alışveriş listesi yapabilmenize imkan tanıyan iCadde, Bağdat Caddesi’nde yapılacak etkinliklerden, duyurulardan ve mekanların yapacakları indirimlerden de sizlerin haberdar olmasını sağlıyor. Geçtiğimiz yılın ağustos ayında iOS için güncellenen uygulama sayesinde iOS’li kullanıcılar, uygulamanın ana ekranında Bağdat Caddesi’nin krokisine ulaşabiliyordu. Bütün cadde boyunca giden bu kayar kroki kullanıcıların her binaya dokunup bina ile ilgili bilgi alabilmelerine olanak tanıyordu. Bu özelliğin Android’li kullanıcılar için de sunulduğunu araya not düşelim.

Uygulamada yer alan Alışveriş listesi özelliği ile caddede uğrayacağınız mağaza için alarm kurabiliyor, not yazabiliyor ve konum bazlı uyarıyı kullanarak mağazanın yanından geçtiğinizde size hatırlatmasını da sağlayabiliyorsunuz. Arabam Nerede özelliği ise arabanızı park ettikten sonra yerini işaretleyip arabanızı daha sonradan vakit kaybetmeden bulmanıza olanak sağlıyor. Uygulamanın Android ve iOS sürümlerini hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

iCadde

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
Android: 8,2M
iOS: 4,8 MB

YÜKLEMEK İÇİN
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=ba.bma.icadde&
iOS https://itunes.apple.com/tr/app/icadde/id450778528

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
iCadde

YORUMLAR