reklamı kapat

POPÜLER

İçinizdeki korsanı uyandıracak olan Sea of Thieves’den 9 dakikalık oynanış fragmanı [Video]

Merakla beklenen oyunlar kervanında olan Sea of Thieves geçtiğimiz yıl yayınladığı oynanış videosundan sonra bu yıl yeniden Microsoft sahnesinde boy gösterdi. Korsan macerası için biraz daha bekleyeceğiz gibi.

Rare‘in Microsoft’a özel hazırladığı Sea of Thieves, dokuz dakikalık oynanış videosuyla oyun için sabırsızlığımızı bir seviye daha artırmayı başardı. Su altı keşifleri, hazine avları, bilmeceli hazine haritaları ile korsanlığın dibine vuracağınız oyunda lanetli hazinelerin koruyucularına karşı da savaşmanız gerekecek. Diğer oyuncularla amansız gemi savaşlarına dahil olabileceğiniz Sea of Thieves’de güverteye atlayıp diğer geminin oyuncularını bertaraf etmek için kılıcınızı çekebilir ya da uzaktan top atışlarıyla da yetinebilirsiniz.

Su altında, su üstünde, gizli kapaklı mahzenlerde kısacası her yerde düşmanların ensenizde olduğu oyunda takım arkadaşlarınızla beraber hareket etmek de büyük önem taşıyor. Oldukça keyifli ve eğlenceli bir co-op deneyiminin kapılarını aralayan oyunun çıkış tarihi için net bir bilgi paylaşılmadı. 2018’in başlarında oyuncuların beğenisine sunulacak olan Sea of Thieves, Xbox One ve Windows PC’ler için çıkışını gerçekleştirecek. Sea of Thieves’in geliştirme aşaması devam ettiği için oyuncuların görüşlerine de önem veriliyor. Geliştirici ekibe yardımcı olup, oyunun erken erişim versiyonunu deneme fırsatını kazanma şansı elde edebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun 4K fragmanına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

VİDEO