reklamı kapat

POPÜLER

iCloud’a 2 TB’lık depolama seçeneği geldi

Apple, iPhone 7’nin tanıtımı öncesinde iCloud depolama seçeneğine 2 TB‘lık bir alan ekledi. Kullanıcıların 2 TB’lık depolama seçeneğini seçmeleri durumunda ayda 59,99 TL‘yi gözden çıkarmaları gerekiyor.

Apple, 2 TB haricinde 50 GB, 200 GB ve 1 TB depolama seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor. Kullanıcılar bu depolama seçeneklerini sırasıyla 2,99 TL, 7,99 TL ve 29,99 TL ödeyerek sahip olabiliyor. iOS ve Mac kullanıcılarına 5 GB’lık iCloud depolama alanının ücretsiz sunulduğunu da belirtelim. Bu arada hatırlatmakta yarar var. Önümüzdeki hafta iPhone 7’yi tanıtmaya hazırlanan Apple’ın iPhone 7 Plus modelinde 256 GB hafıza seçeneği sunacağı iddia ediliyor. Bir süredir gündemde olan bu iddianın gerçeğe dönüşüp dönüşmediğini öğrenmek için 7 Eylül tarihini beklememiz gerekiyor.

iCloud

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iCloud’a 2 TB’lık depolama seçeneği geldi” için bir cevap

  1. Tool Band dedi ki:

    Düpedüz soygun. Tek seferlik bir ödeme de değil! Yani buna para verene kadar Google’da hesap açarsın sınırsız depolama alanın olur(Google’ın reklamının yalancısıyım). O da olmadı üstüne 100 lira daha koyup git harddisk al yani. Apple gerçekten insanları aptal yerine koymayı iyi biliyor.