reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Plus

İlk gerçek görsel geldi; karşınızda Samsung Galaxy S20 Plus

 - Güncelleme: 12 Ocak 2020 22:48

Samsung Galaxy S20 ailesinden ilk gerçek görsel geldi. Karşınızda çalışırken görüntülenen Samsung Galaxy S20 Plus ve detayları;

Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri bildiğiniz üzere 11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılıyor. Genel olarak çok merak edilen aileden ilk canlı görsel ise XDA-Developers sayesinde geldi. Bu sızıntı sayesinde de Samsung Galaxy S20 Plus modeli tam olarak karşımıza çıkmış oldu. Hem ön yüzü hem de arkası görünen telefon, aşağıda görebileceğiniz üzere daha önceki sızıntıları doğrular bir tasarıma sahip. Ön kamerayı ailenin diğer bireyleri gibi bir ekran deliğinde taşıyan telefon, kavisli kenarlara ve ince çerçevelere sahip. Tasarımsal olarak modern ancak beklediğimiz kadar etkileyici olmayan model, arkasında geniş bir kamera modülü taşıyor. Parmak izi sensörü ekranına entegre edilen amiral gemisi, sızan versiyonda 5G desteğini de taşıyor. Ailenin hepsinde 5G’nin sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy S20 Plus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Plus ailenin orta modeli

En üstte ise yukarıda da belirttiğimiz gibi Ultra yer alıyor. Modelin arkasında beşli kurulum bulunuyor, bu kurulumun merkezinde de ISOCELL Bright HM1 isimli bu modele özel olarak 108 megapiksel sensör bizleri karşılıyor. Ancak beşli kurulumda en çok kare formuyla fark yaratan periskop kamerası dikkat çekiyor. Bunun Ultra modele 5x optik zoom ve 100x dijital zoom getireceği biliniyor. Buna ek olarak modelin arkasında 3D ToF sensörü ile ultra geniş açı kamera da bizleri bekliyor. Bir de makro yani yakın çekime özel kamera taşıyabileceği düşünülen Galaxy S20 Ultra, 8K 30 fps video çekecek ve 5.000 mAh pil taşıyacak sızıntıları da alıyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir ekranlı dizüstü

İLGİLİ HABERLER