reklamı kapat

POPÜLER

iOS 12.5.4

iOS 13.7 ve iPadOS 13.7 güncellemesi çıktı; işte değişiklikler [İndir]

Teknoloji devi Apple, iOS 14 öncesinde iOS 13 üstüne güncellemelere devam ediyor. Bu sefer son sürümler iOS 13.7 ve iPadOS 13.7 indirmeye açıldı.

Apple’ın büyük değişiklikler ve yenilikler getirmeyen iOS 13.7 ve iPadOS 13.7 sürümleri dakikalar önce herkes için indirmeye sunuldu. Peki yeni sürümler ile neler değişti? Apple’ın resmi olarak yayımladığı sürüm kodlarında iOS yani iPhone tarafı için sadece şunlar karşımıza çıkıyor: iOS 13.7, bir uygulama indirmeniz gerekmeden COVID-19’a Maruz Kalma Bildirimleri sistemine katılmanıza olanak tanır. Sistem kullanılabilirliği, yerel toplum sağlığı yetkilinizin desteğine bağlıdır. Bu sürüm, iPhone’unuz için başka hata düzeltmeleri de içerir.” Bu güncellemenin artık iOS 13 özelinde son olduğu açıklanıyor. Apple’dan acil bir durum haricinde başka bir iOS 13 güncellemesi beklenmiyor. Son güncellemenin 392 MB boyutu bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 13.7 için detaylar böyleyken iPadOS 13.7 için önemli bir not paylaşılmıyor

Apple’ın resmi açıklamasına göre iPadOS 13.7, sadece iPad’ler için hata düzeltmeleri içeriyor. Bunun haricinde detay verilmiyor. Bu güncellemenin de iPadOS 14 öncesinde son olduğu aktarılıyor. Apple artık uzun süredir beta testlerini yaptığı yeni sürümlere geçiş yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli