reklamı kapat

POPÜLER

iPad ile langırt keyfi

SIRA DIŞI AKSESUARLARIYLA DA ADINDAN SIKÇA SÖZ ETTİREN iPAD, CLASSIC MATCH FOOSBALL İLE LANGIRT MASASINA DÖNÜŞÜYOR. ÜCRETSİZ UYGULAMASI, GERÇEKÇİ OYUN KOLLARI VE TAŞINABİLİRLİĞİYLE LANGIRT KEYFİ HER YERDE

Apple iOS platformu belki de şimdiye kadar en fazla sıra dışı aksesuara sahip platform. iPad’inizi langırt masasına dönüştüren Classic Match Foosball bunların son örneği. Dördüncü nesil hariç tüm iPad modelleriyle kullanılabilen aksesuar, üzerine tableti oturtabileceğiniz mini bir langırt masası şeklinde. İstediğiniz an dört kişiye kadar langırt oynama imkanı tanıyan ürün iki tarafta dört adet kontrol çubuğu sunuyor. iPad’in gelişmiş donanımını kullanarak uluslararası langırt kurallarına uygun karşılaşmalar yapabilirsiniz. App Store üzerinden indirebileceğiniz ücretsiz uygulama ile çalışan aksesuar, özel ses ve masa görselleriyle langırt zevkini en üst seviyeye taşıyor. Yaklaşık 17 x 30 cm boyutlarında olan Classic Match Foosball dijital görüntü sayesinde her golü ağır çekimde yeniden izleme imkanı tanıyor. Langırt tutkunları için gerçek langırtın yerini alamayacak olsa da çok eğlenceli bir aksesuar. Yaylı fiziksel kolların yanı sıra elle kontrol edilen fiziksel skor boncuklarıyla sıra dışı bir langırt simülatörü. Gelişmiş yazılım sayesinde turnuvalar da düzenleyebiliyorsunuz. Classic Match Foosball, yurt dışında 100 dolardan satılıyor.

iPad-langirt-masasi-02
Classic Match Foosball aksesuarını kullanmak için geliştirilen ücretsiz uygulama, langırt kurallarından turnuvalara, ses efektlerinden masa görsellerine zengin bir içerik sunuyor.