reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro ve iPhone 13
iPhone 13

iPhone 13 serisi için yeni renk seçenekleri tanıtıldı

“Peek Performance” isimli Apple etkinliği kapsamında iPhone 13 serisi için yeni “yeşil” renk seçenekleri tanıtıldı.

Advertisement

Teknoloji devi Apple, hatırlarsınız iPhone 12 ve iPhone 12 mini için ürünler resmi olarak tanıtıldıktan sonra yapılan bir etkinlikte “mor” renk seçeneğini görücüye çıkartmıştı. Bunun bir benzeri bugün iPhone 13 serisi için de yapıldı. Büyük ses getiren “Peek Performance” etkinliğinde eksiksiz olarak tüm 13 ailesi için yukarıda gördüğünüz yeşil renk seçenekleri geldi. Apple, yeşil renk ile normal 13’lerin renk seçeneklerini toplam 6’ya çıkardı. Yeşil öncesinde 13 ve 13 mini için pembe, mavi, gece yarısı, yıldız ışığı ve (PRODUCT)RED merkezli kırmızı renk seçenekleri sunuluyordu. 13 Pro ve 13 Pro Max için sunulan renkler ise yeşil seçenek ile 5’e çıkmış durumda. Firma yeni renk seçeneği ile telefonları bir kez daha öne çıkardı, yeşil sevenleri fazlasıyla memnun etti.

“Kullanıcılar iPhone 13 Pro ve iPhone 13’ün tasarımını çok beğeniyor. iPhone 13 ürün serisindeki harika renk seçeneklerine katılan yeni göz alıcı köknar yeşili ve yeşil renk seçeneklerini tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz.” diyen Apple’ın Global Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerine şöyle devam etti:

“Bu yeni renkler, müşterilerin iPhone’larını seçerken daha da fazla seçeneğe sahip olmalarına imkan tanıyor. Müşterilerimizin A15 Bionic çiple benzersiz performans, en iyi kamera sistemlerimiz, günlük ihtiyaçlar için pil ömründe sağlanan büyük gelişmeler, hızlı 5G ve inanılmaz dayanıklılığın yanı sıra daha birçok özellik sunan iPhone 13 ürün serisinin avantajlarından yararlanmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 modeli Türkiye’de 16.299 TL gibi çok yüksek bir başlangıç fiyatına sahip. 13 mini içinse Türkiye’de 14.799 TL verilmesi gerekiyor. Sürpriz olmayacağı üzere Apple yeni “yeşil” renk seçeneği için ekstra ücret istemiyor. Son olarak yeni tanıtılan yeşil renk seçeneğinin Türkiye’de de satılacağını belirtelim.

iPhone 13 ve 13 mini için yeni renk yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle