reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 4 Turkcell’le Türkiye’ye geliyor

Turkcell, iPhone 4’ü çok yakında müşterileriyle buluşturuyor. Apple tarafından ‘Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda tanıtımı yapılan iPhone 4, bir çok yenilği beraberinde getiriyor. Turkcell tarafından kullanıcıların satın alacakları iPhone 4’e avantajlı fiyat ve tarifelerle sahip olacağı açıklaması yapılırken henüz net bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, bir süredir heyecanla bekledikleri yeni nesil iPhone’un iletişim kültürünü bir üst seviyeye taşıyacağını belirterek, “Bugüne dek yaklaşık 300 bin iPhone’u Turkcell farkıyla müşterilerimize ulaştırdık. Hem müşterilerimizin teknolojinin sınırlarını zorlayan iletişim beklentilerini karşıladığımız hem de sunduğumuz kampanya ve tarife seçenekleriyle en son teknolojiye en avantajlı fiyatlarla ulaşmalarını sağladığımız için büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.Develioğlu, Turkcell’lilerin özel olarak gelişitirilen Turkcell MikroSim ile iPhone 4’ün olanaklarından en verimli biçimde faydalanacağını dile getirdi ve “Turkcell’ in 3G hızıyla müşterilerimiz, iPhone 4 deneyimini Turkcell farkıyla yaşamaya başlayacak” dedi. Son yıllarda mobil cihaz piyasasında fırtına gibi esen iPhone’un 4. nesil modeli iPhone 4, 9.3 inç milimetre inceliğiyle en ince akıllı telefon olma özelliğine sahip. 5 megapiksel kamera, LED flaş özelliği, HD video kayıt, yüksek çözünürlüklü ekran teknolojisinin yanı sıra performanstan ya da batarya ömründen ödün vermeden aynı anda farklı uygulamaları kullanabilme özelliğini de barındırıyor.

iPhone 4 hakkında detaylı bilgi almak için İşte iPhone 4 başlığına bakabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 4 Turkcell’le Türkiye’ye geliyor” için 2 cevap

  1. atakan2106 dedi ki:

    pekiiii turkcell sndeki sim kartın aynısının mikrosunu veriyomu yoksa normal olanı kesebiliyomu ????????? lütfen bilgisi olan varsa söylesnnnn…

  2. LOG dedi ki:

    iPhone 4 Turkcell ile resmi olarak satışa sunulduğunda beraberinde uyumlu mikro SIM kart ile birlikte gelecek. Eğer yurt dışından bir iPhone 4 aldıysanız ve Turkcell resmi olarak iPhone 4’ü satışa sunmadan önce yurt dışından satın aldığınız iPhone 4’ü kullanmak istiyorsanız SIM kartınızı kesmeniz gerekiyor. Turkcell ek olarak iPad 3G uyumlu bir mikro SIM kart satışa sundu. Fakat satışa sunulan bu mikro SIM kartlar sadece data transferinde kullanılabiliyor yani telefon görüşmesi yapamazsınız.