reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6s’i iPhone 7’ye dönüştürdüler [Video]

iPhone 7 henüz duyurulmuş değil ancak cihazla ilgili temel bilgilere sahibiz. Özellikle de tasarımın büyük bir değişikliğe uğramayacağı artık kesin olarak biliniyor. Daha önce iPhone’un kamera çıkıntısını yok etme gibi ilginç videolara imza atan YouTube kanalı Peripatetic Pandas bu kez de iPhone 6s’i iPhone 7’ye dönüştürmek için kolları sıvadı. 

Yayınlanan videoda ilk olarka iPhone 6s’in kulaklık girişi lehim ile kapatılıyor. Sonrasında ise çift hoparlör için cihaza yeni delikler açılıyor. Bir diğer iPhone 6s’in kamerası çıkarılarak söz konusu cihazın kamerasının yanına yerleştiriliyor. Son olarak iPhone 7’nin renk seçenekleri arasında bulunacağı iddia edilen mavi renge boyanan cihazın anten çizgileri de yine ortaya çıkan çizimlerdeki gibi üst ve alt kısma alınıyor. Telefona epey eziyet edilse de sonucun göze gayet hoş göründüğünü söylemek mümkün. iPhone 6s’in türlü işkencelere maruz kaldığı bu yürek burkan videoya haberin görselinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 6s’i iPhone 7’ye dönüştürdüler [Video]” için 3 cevap

  1. Alper Kutlu dedi ki:

    Bu kadar saçma bir videoyu haber diye buraya koymak ilginç bi kafa gerektirir.

  2. Ebu dedi ki:

    Yaptıkları telefon işlev görseydi içim yanmazdı ama hiçbir işlevi yok.

  3. fatihizm dedi ki:

    Bunu haber diye yaparken içinizden ne geçti acaba? Gecenin bir yarısı Disqus’a mobilden login olup bu soruyu sormak istedim?!!