reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7 hakkında son iddialar

Çarşamba günü görücüye çıkacak iPhone 7 hakkında son iddialar ortaya çıktı. Apple ürünleriyle ilgili ortaya attığı iddialarla adından söz ettiren KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 7 hakkında önemli detaylar paylaştı. Daha önce ortaya atılan iddialarda olduğu gibi Kuo da iPhone 7’nin beş farklı renk seçeneğiyle geleceğini belirtti.

iPhone 7’nin renk seçenekleri arasında altın, roze altın ve gümüş renk seçeneklerinin yanında koyu siyah ve piyano siyahının da yer alacağını belirten Kuo, telefonun 2,4 GHz hızında çalışan A10 işlemcisinden güç alacağını ifade etti. iPhone 6s’te 1,8 GHz’lik A9 işlemcisinin yer aldığını hatırlatmakta yarar var. iPhone 7’de 2 GB, iPhone 7 Plus’ta 3 GB RAM kullanılacağını söyleyen Kuo, iPhone 7 Plus’taki çift kameradan ilkinin geniş açılı, diğer kameranın ise telefoto olacağını dile getirdi. 12 megapiksel çözünürlüklü kameradaki LED flaş sayısının dörde çıkacağını belirten Kuo, soğuk tonlu ışık için iki, sıcak tonlu ışık için de iki LED flaşın olacağını söyledi.

64 GB’lık depolama yerine 32 GB, 128 GB ve 256 GB hafıza seçenekleriyle birlikte gelmesi beklenen iPhone 7 hakkındaki tüm detaylı gelişmeleri çarşamba günü sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR