reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7
iPhone

iPhone 7 için şimdi de uzay siyahı renk seçeneği

iPhone 7’de yeni bir renk seçeneğinin geleceğini bu ay sizlerle paylaşmıştık. Apple’ın eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7’de uzay grisi renk seçeneğini kaldıracağı ve bunun yerine koyu mavi renki bir modelin geleceği iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından telefonun renk seçeneğiyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Apple Insider’ın haberine göre Apple, iPhone 7 modelinde uzay siyahı renk seçeneğini kullanıcıların beğenisine sunacak. iPhone 5’te uzay grisi renk seçeneğinde koyu tonları tercih eden Apple, her yeni iPhone modelinde uzay grisi rengini açık tonlara getirmişti. iPhone 6 ve iPhone 6s’lerin ön tarafı siyah renge sahip olsa da telefonların arka tarafları çok açık bir gri tonundaydı.

Apple’ın iPhone 7 modeliyle bu fikrinden vazgeçeceği ve telefonun hem hem de arka yüzünde siyah rengi kullanacağı belirtiliyor. Uzay siyahı renk seçeneğinin ilk kez Apple Watch’ta kullanıldığını hatırlatmakta yarar var. Apple’ın uzay siyahı rengini iPhone 7’de kullanıp kullanmayacağını görmek için bir süre daha sabırlı olmamız gerekiyor.