reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7
iPhone 7
iPhone 7
iPhone 7

iPhone 7’nin arka tasarımına ait yeni görseller ortaya çıktı

iPhone 7’ye ait olduğu söylenen yeni görseller internete sızdı. Daha önce Apple ürünleriyle alakalı birçok sızıntıda bulunan Fransız internet sitesi Nowhereelse, iPhone 7’nin arka tasarımına ait yeni görselleri paylaştı.

Daha önceden MacRumors’un yayınladığı render çiziminde olduğu gibi yeni render çizimlerinde de telefonun arka kısmında anten bantlarının yer almadığı görülüyor. iPhone 6s’te yer alan kamera modülüne kıyasla çok daha ince bir kamera modülünün dikkat çektiği telefonda daha büyük bir kameranın da kullanıldığı gözden kaçmıyor. iPhone 7’de tek kamera yer alacağı iddia edilirken iPhone 7 Plus veya iPhone 7 Pro olarak adlandırılacağı belirtilen 5,5 inçlik iPhone modelinde çift kamera olacağı konuşuluyor. Daha önce ortaya çıkan iddialarda da 5,5 inçlik iPhone modelinde daha kaliteli fotoğraf çekimi için çift kamera kullanılacağı dile getirilmişti.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın bu yılın eylül ayında düzenlenecek etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Bu arada hatırlatmakta yarar var. Apple, iPhone 7’ye kıyasla daha uygun fiyat etiketine sahip olacak 4 inçlik iPhone SE’yi 21 Mart‘ta görücüye çıkaracak.