reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7

iPhone 7 Plus’ın çift kamerası görüntülendi [Video]

Tanıtım süresi yaklaşıkça iPhone 7 hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Twitter benzeri bir sosyal ağ olan Weibo’da yer alan bir kullanıcı iPhone 7’ye ait olduğu söylenen bir fotoğraf yayınladı.

Yayınlanan fotoğrafa bakıldığında 4,7 inçlik iPhone 7 ve 5,5 inçlik iPhone 7 Plus göze çarpıyor. Farklı renklerde karşımıza çıkan telefonlardan iPhone 7 Plus’ta kamera çıkıntısının iPhone 7’deki kamera çıkıntısına kıyasla daha az olduğu görülüyor. Yeniden geliştirilmiş kameranın bir önceki kamerada kullanılan sensöre kıyasla yüzde 25 daha büyük olacağı belirtiliyor. Sensörün büyümesi sayesinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın çok daha kaliteli fotoğraflar çekebileceği ifade ediliyor. Fotoğrafta göze çarpan bir diğer ayrıntı ise uzay grisi rengine sahip modelde kullanılan siyah anten bandı. Daha önce sızan görsellerde anten bandının beyaz olduğu görülmüştü.

9to5Mac bununla birlikte iPhone 7’nin iPhone 6s ile yan yana olduğu bir videoyu da paylaştı. Paylaşılan bu videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz.

VİDEO
https://youtu.be/WUxHSYb1LSI