reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7 concept
iPhone 7 concept
iPhone 7 concept
iPhone 7 concept

Şimdiye kadarki en gerçekçi iPhone 7 konsepti

Daha önceden birçok Apple ürünün konsept çalışmasına imza atan Martin Hajek, bu kez iPhone 7’nin konsept görsellerini paylaştı. Daha önce ortaya çıkan iddialarda olduğu gibi telefonda anten bantlarının yer almadığı görülüyor. Telefonun yan kısımlarında ise daha önceki modellerde olduğu gibi anten bantları karşımıza çıkıyor.

iPhone 7’nin arka kısmında çıkıntılı kamera yer alırken, iPhone 7 Plus (Pro)’da çift kamera göze çarpıyor. iPhone 7 Plus’a özel olacağı konuşulan bu özellik sayesinde optik yakınlaştırma yapılabileceği belirtiliyor. iPhone 7 Plus’ın arka kısmında daha önce de iddia edildiği gibi smart connector girişinin yer aldığı görülüyor. Bu giriş sayesinde iPhone Pro’ya özel birçok aksesuarın ve kılıfın bağlanabileceği söyleniyor.

Apple’ın bu yıl kullanıcıların beğenisine sunacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde tasarımsal açıdan değişikliğe gitmeyeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Şirketin asıl bombayı önümüzdeki yıl tanıtacağı iPhone modeliyle patlatacağı iddia ediliyor. Bu yıl tanıtılacak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın eylül ayında düzenlenecek etkinlikte gün ışığına çıkması bekleniyor.