reklamı kapat

POPÜLER

iPhone
iPhone
iPhone
iPhone
iPhone

iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 5se yan yana [Video]

Bu yıl tanıtılması beklenen iPhone 5se, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yan yana hazırlanmış taslak çizimleri ortaya çıktı. Yayınlanan render çizimlerinde önümüzdeki ay tanıtılması beklenen iPhone 5se ile eylül ayında görücüye çıkması planlanan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gözler önüne seriliyor. Daha önce ortaya çıkan iddialarda olduğu gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kulaklık girişine sahip olmadığını görüyoruz.

iPhone 5se’de ise kulaklık girişi yer alıyor. İlk kez MacRumors tarafından paylaşılan bilgilerde olduğu gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın arka kısmında anten bantları yer almıyor. iPhone 5se ve iPhone 7’de tek kamera yer aldığı görülürken iPhone 7 Plus’ta çift kamera karşımıza çıkıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay paylaştığımız haberde iPhone 7 Plus’ın çift kamera sayesinde optik yakınlaştırma yapabileceğinden bahsetmiştik.

Mac Otakara’nın iddiasında olduğu gibi iPhone 5se, iPod touch ve yedinci nesil iPod nano’da kullanılan pembe renk seçeneğiyle dikkat çekiyor. Mac Otokara, bu ayın başında iPhone 5se’deki pembe renk seçeneğinin iPhone 6s’te yer alan roze altın rengine benzemeyeceğini ve bu rengin roze altından daha parlak olacağını ifade etmişti. İsterseniz lafı fazla uzatmayalım ve sizi yeni iPhone tasarım çalışmalarıyla baş başa bıraklım. Sizce iPhone 5se, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tasarımları bu şekilde mi olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

VİDEO