reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 8

iPhone 8 gizemi ne zaman son bulacak?

Yeni akıllı telefon almayı düşünenlerin ve Apple düşkünlerinin büyük bir heyecanla beklediği iPhone 8‘in gün yüzüne çıkmasına oldukça kısa bir zaman kalmış gibi görünüyor. Son iddiaların tamamı aynı tarihe odaklanıyor.

Bildiğiniz gibi şimdiye kadar iPhone 8’in ne zaman tanıtılacağına dair pek çok farklı iddia okuduk. Fakat son zamanlarda bu iddiaların büyük çoğunluğu aynı tarihe işaret etmeye başladı. Wall Street Journal‘ın son haberine göre özellikleriyle büyük merak uyandıran iPhone 8’e 12 Eylül‘de kavuşacağız. Üstelik etkinlik birkaç ay önce kullanıma açılan Apple Park Campus’te gerçekleşecek. Etkinliğe 1,000 koltuk kapasiteli Steve Jobs Theater ev sahipliği yapacak.

Yukarıda da dile getirdiğimiz üzere şimdiye kadar 12 Eylül tarihini defalarca duymuştuk. Bu seferki iddiaları dikkat çekici kılan ise haberin kaynağı oluyor. Wall Street Journal’ın haberine göre tarihi kesinleştiren Apple’ın kendisi. Teknoloji devi iPhone 8’in tanıtılacağı etkinliğe katılacak isimleri bilgilendirmeye başladı. Böylece 12 Eylül tarihi kısmen kesinlik kazanmış oldu.

Heyecan uyandıran bu etkinlikte 5.8 inç ekranlı iPhone 8‘in yanı sıra 4.7 inç büyüklüğündeki iPhone 7s ve 5.5 inçlik iPhone 7s Plus‘ın tanıtılması bekleniyor. Elbette tüm bu cihazlar arasında en fazla dikkat çekeni iPhone 8 oluyor.

YORUMLAR