reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X

iPhone X ve iPad Pro’dan büyük başarı

iPhone X ve iPad’in ekranları büyük bir başarıya imza attı. Los Angeles’ta gerçekleşen Display Week kapsamında Apple’ın yeni cihazlarına ödüller verildi. The Society for Information Display (SID), iPhone X ve iPad Pro, Displays of the Year (Yılın en iyi ekranları) ödülünü kazandı. 2017 yılının haziran ayında piyasaya sürülen Apple’ın 10,5 ve 12,9 inç iPad Pro modelleri, ProMotion ekran teknolojisiyle ödül kazandı.
ProMotion, akıcı kaydırma, daha fazla duyarlılık ve daha akıcı hareket içeriği için 120 Hz’e kadar yenileme hızı sunuyor.

ProMotion teknolojisi ile çok daha duyarlı hale gelen Apple Pencil daha akıcı ve doğal çizimler için 20 milisaniye gecikme vadediyor. ProMotion bununla birlikte ekran kalitesini artırıyor ve ekran yenileme hızını, içerik hareketine uyum sağlayacak şekilde otomatik olarak ayarlayarak güç tüketimini de azaltıyor.

iPhone X da başarılı ekranıyla tüm övgüleri hak ediyor

Çentikli tasarıma ve çerçevesiz ekrana sahip iPhone X’un OLED ekranı da ödülün sahibi oldu. HDR ve True Tone özellikleri iPhone X’un başarılı olmasına katkı sağladı. 5,8 inçlik Super Retina ekranın piksel yoğunluk değeri ise 458 ppi. Geniş renk aralığı sunan ekran aynı zamanda Dolby Vision teknolojisine de destek veriyor.

İlgili Video

Apple’dan Face ID için ilginç reklam