reklamı kapat

POPÜLER

popSLATE 2

iPhone’lara özel e-ink ekranlı ve şarjlı kılıf [Video]

Yaklaşık dört yıl önce duyurulan popSLATE isimli kılıfın yeni modeli görücüye çıktı. PopSLATE 2 olarak adlandırılan kılıf iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus ve iPhone 6s Plus ile uyumlu şekilde çalışıyor. Cihazı darbelere karşı koruyan kılıf bununla birlikte telefonun arkasına ikinci bir ekran daha ekliyor.

Kılıfın arkasında yer alan e-ink ekran sayesinde kullanıcılar bildirimleri hava durumunu, iOS widget’ları, dijital cüzdanı, saat arayüzlerini görüntülemeye imkanı buluyor. Düşük enerji tüketimi için kullanıcılara yalnızca siyah ve beyaz renkleri sunulurken daima açık kalan e-ink ekran üzerinden kullanıcılar kitaplarını da okuyabiliyor.

PopSLATE 2, e-ink ekran desteği haricinde iPhone’ları şarj etmeye de yardımcı oluyor. iPhone 6 ve iPhone 6s’lere ekstradan 9 saatlik konuşma ve 5 saat internet süresi sağlayan popSLATE 2’nin siyah, gri ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Bir önceki modelde olduğu gibi yine Indiegogo‘da fon desteği toplayan popSLATE 2, ekim ayında piyasaya sunulacak. iPhone 6 Plus ve iPhone 6s Plus için listelenen popSLATE 2’nin fiyatı 129 dolar. PopSLATE 2’nin iPhone 6 ve iPhone 6s için satış fiyatı henüz belli değil.

VİDEO