reklamı kapat

POPÜLER

iPhone’unuzu projektöre dönüştürün

Geçtiğimiz günlerde Berlin’de düzenlenen IFA 2013 etkinliğinde tanıtılan bu cihaz sayesinde iPhone‘u projeksiyona çevirebiliyorsunuz. Pratik kullanımıyla beğeni toplayan ürün sayesinde artık istediğiniz yerde film keyfi yaşamak mümkün hale geliyor.

iPhone odaklı ürünleriyle bilinen Aiptek tarafından geliştirilen cihaz portatif projeksiyon görevini üstleniyor. iPhone 5 için tasarlanan i55 modeli, üst bölümdeki yuvaya yerleştirilen telefonun ekranını aynı şekilde perdeye ya da duvara yansıtıyor. Görüntüyü 60 inç’e kadar büyütebilen cihaz, üzerindeki HDMI bağlantısı sayesinde iPad mini ya da Macbook ile sorunsuz çalışıyor. USB ve micro-USB bağlantılarının yanı sıra dahili hoparlörü de bulunan i55, ses konusunda sorun yaşatmıyor. Üstelik yine üzerindeki bataryası sayesinde telefonunuzun şarjında azalmaya sebep olmuyor. Ortalama 300 dolar fiyatla piyasaya çıkması beklenen Aiptek’in diğer iPhone modellerine özel projeksiyon cihazları da mevcut.
a3
a2

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone’unuzu projektöre dönüştürün” için 3 cevap

 1. teknoperest dedi ki:

  Bu cihazlarda önemli olan küçülmesi ile ters orantılı olarak lumen değerinin artması ama bu konuda bir ayrıntı yok maalesef yazıda. pico projektörlerde 10-30 lümen geçiş dönemi cihazları…

 2. teknoperest dedi ki:

  Gerçekten bu boyutlarda ve güçlü bir cihaz üretilse özellikle akademisyenlerin vazgeçilmezi olabilir.

 3. Ersin TÜRÜDÜ dedi ki:

  ürün türkiye de satışta.
  50 Lümen, 20,000 saat LED Ampül ömrüne sahip.
  ayrıca 90 ile 120 dakika arasında sunum yapabiliyor.

  Kavi dış ticaret Türkiye Distribütörü

  http://www.aiptekturkiye.com