reklamı kapat

POPÜLER

iSlash’in yaratıcısının yeni oyunu Bellyfish, iOS için yayında [Video]

iSlash ile iOS ve Android platformlarında büyük başarılara imza atan Duello Games, yeni oyunu Bellyfish’i iOS platformu için indirmeye sundu. Dünya genelinde 20 milyondan fazla indirilen ve 50’den fazla ülkenin App Store’unda 1 numara olan iSlash ile adını oyunseverlere duyuran Türk geliştirici Duello Games, yeni oyunu Bellyfish ile de çok konuşulacağa benziyor. Şirketin uzun süredir üzerinde çalıştığı projenin iSlash’ten tamamen farklı olduğunu belirterek oyun ile ilgili biraz detay verelim.

Yapımda, oyuncuların Bellyfish olarak adlandırılan göbekbalığını, deniz canlılarından uzak tutması ve bu sevimli balığı olabildiğince yukarı doğru çıkarması gerekiyor. Tabii bu esnada oyuncuların karşısına birçok engel (deniz anası, deniz kestanesi vb.) çıkıyor. Oyunda hayatta kalabilmek için hava baloncuklarını toplamak da gerekiyor. Bu sayede balık, çok daha güçlü bir hale geliyor.

Yukarı doğru çıktıkça düşmanların da zorluk seviyesi artıyor. Kullanıcıların bu sebeple ekstra güç ve bonusları toplaması gerekiyor. Oyuncuların toplayacakları altınlar da bonusları yükseltmeye imkan tanıyor. Oyunda yer alan altınların oyun içinden de satın alınabildiğini belirtelim. Bağımlılık yaratan ve şu an için yalnızca iOS kullanıcılarına sunulan oyunu hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

Bellyfish

FİYAT
1,79 TL

BOYUT
28,7 MB

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/app/bellyfish/id481288153

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Bellyfish

VİDEO

YORUMLAR