reklamı kapat

POPÜLER

İstanbul’da ikinci el 3D yazıcı pazarı

3 boyutlu yazıcılar artık ev ve ofisle girdi. 3 boyutlu yazıcı pazarı hızlı bir şekilde büyürken bu teknolojinin ikinci el piyasası da oluşmaya başladı. 3D yazıcı mağazası 3Dörtgen 30 Mayıs’ta üçüncü kez ikinci el 3 boyutlu yazıcı pazarını açıyor.

İkinci el satışları bir hafta boyunca sabah 10:00 akşam 19:00 saatleri arası 3Dörtgen’in Çamlıca’daki mağazasında ve edukkan.3dortgen.com/outlet adresinde ziyaretçilere açık olacak. Tamamı detaylı teknik bakımdan geçmiş 3 boyutlu yazıcıların satışa sunulacağı pazar 3D yazıcı sahibi olmak isteyenler için benzersiz marka ve uygun fiyat avantajı sunuyor.

3Dörtgen’in daha önceki aylarda düzenlediği ikinci el pazarlarından farklı olarak bu sefer bir hafta sürecek pazarın bir günü diğer tüm 3 boyutlu yazıcı sahiplerinin de satış yapabilmesine imkan tanıyacağı bir etkinlik şeklinde olacak. İster kendi yaptığı isterse satın aldığı 3D yazıcılarını satmak isteyenler 2 Haziran 10:00 – 20:00 saatleri arasında 3Dörtgen’deki pazarda yer alıp yazıcılarını satabilecek. Kendi yazıcısını satmak isteyenlerin başvuru formunu doldurması yeterli. 2 Haziran’daki etkinliğe gitmek isteyen yeni Uber kullanıcıları 3dortgen koduyla 30 TL’lik indirimden faydalanabiliyor.