reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 2

İşte Xiaomi Black Shark 2 ile tanışacağımız tarih

Oyun telefonu Black Shark’ın yerini alacak Xiaomi Black Shark 2, çok yakında karşımıza çıkıyor. İşte modelin resmi tanıtım tarihi.

Xiaomi Black Shark 2, uzun süredir sürekli olarak gündemde bulunuyor. Kısa süre önce aşağıda izleyebileceğiniz videosu dahi ortaya çıkan model, yayımlanan postere göre 23 Ekim tarihinde resmi olarak görücüye çıkartılıyor. İlk telefondan devraldığı bayrağı bir adım ileriye taşıyacak gibi duran telefon, oldukça merak ediliyor. Razer Phone ile başlayan akıllı oyun telefonu pazarının en önemli modellerinden olan Black Shark’ın yerini alacak Black Shark 2, devrimsel yenilikler getirmeyecek gibi duruyor. Ancak telefon yapılan ince değişiklikler ile çok daha iyi bir seçenek ortaya koyacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 2

Xiaomi Black Shark 2 hangi detaylara sahip olacak?

Artık arkasındaki çiftli kamera yatay değil dikey konumlandırılan telefon, LED aydınlatma sistemiyle dikkat çekiyor. 5,99 inç çentikli ekranında 2160×1080 piksel çözünürlük sunacak telefon, parmak izi sensörünü ilk model gibi önde değil arkasında taşıyor. Gücünü yine Snapdragon 845 işlemciden alacağı belirtilen model, Çin merkezli resmi kayıtlarda 4.000 mAh pil ile görünüyor. Genel olarak ilk modelden daha şık bir kasası bulunan Xiaomi Black Shark 2, global pazara da çıkıyor. Firmanın bu konuda kesin bir satış adımı atacağı müjdeleniyor.

İlgili Video

Telefonu çalışırken gösteren video