reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 2

Uygun fiyatlı Jabra Elite 2 kablosuz kulaklık için yeni indirim fırsatı [Temmuz 2024]

Jabra Elite 2 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı geldi. Bluetooth 5.2 bağlantısıyla gelen kulaklıkta 6 mm’lik sürücüler yer alıyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklığın frekans tepki aralığı ise 20 Hz – 20 kHz.

Jabra Elite 2 modelinde Qualcomm aptX ve SBC ses kodeklerine destek veriyor. Google Fast Pair özelliğinin de bulunduğu kulaklık bu sayede Android’li cihazlarla hızlı bir şekilde iletişim kurabiliyor. Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri gibi asistanlarla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklıkta kullanıcılar bu asistanlara sesli komutta bulunabiliyor. Kulaklık tam dolu pille 7 saat pil ömrü vadediyor. Cihaz şarj kutusuyla birlikte toplam 21 saatlik kullanım süresine ulaşıyor. Kulaklığın pili yaklaşık 3 saatte tamamen şarj olabiliyor. IP55 sertifikasının da yer aldığı kulaklık bu sayede su sıçramalarına ve toza karşı da dayanıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 2 kablosuz kulaklıkta ANC özelliği var mı?

Cihazda aktif gürültü engelleme özelliği ise ne yazik ki yok. Daha üst modellerde bu özellik yer alıyor. Ailenin iddialı bir üyesi olan Elite 10’un detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklığın indirimli fiyatı ise 1.339 TL. Kullanıcılar kulaklığı kredi kartlarıyla taksitle de temin edebiliyor. Yeni indirim haberlerini de yayınlamaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER