reklamı kapat

POPÜLER

jaguar, james bond, spectre

Jaguar, James Bond Spectre’ye özel otomobillerini duyurdu [Anket]

Bu yıl 24’üncüsünü izleyeceğimiz yeni James Bond filmi hakkındaki tüm detaylar açığa çıkıyor. Fragmanlar, afişler, oyuncular derken filmde önemli yer kaplayan otomobiller de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Aston Martin‘den sonra Jaguar da Spectre’de kullanılacak olan modellerini görücüye çıkardı.

jaguar, james bond, spectre
Jaguar, James Bond Spectre için 3 adet otomobil duyurdu. Otomobillerden ilki, Roma’da çekilen bir kovalamaca sahnesinde kullanılacağı söylenen C-X75 modeli. F1 otomobillerinden esinlenilerek geliştirilen C-X75, 850 beygir ve 1000 Nm tork üretiyor. 0-100 km saate 6 saniyede ulaşan otomobilin maksimum hızı ise 350 km/s.

jaguar, james bond, spectre
İkinci otomobil, filmdeki off-road sahnelerinde kullanılacak olan Land Rover Defender Big Foot. Avusturya dağlarında Bond’un en büyük yardımcılarından biri olan otomobil, 17 inçlik lastikleri ve yüksek korumalı gövdesiyle “kötü adamların” korkulu rüyası olacak.

jaguar, james bond, spectre
Son otomobil ise Jaguar Land Rover’ın şimdiye kadar ürettikleri en güçlü otomobil olduğunu söylediği Range Rover Sport SVR. Yine Avusturya’da çekilen sahnelerde kullanılacağı söylenen otomobil hakkında detaylı bilgiler bulunmuyor.

Tanıtılan otomobillerden en çok hangisini beğendiniz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

JAGUAR C-X75 BONUS VİDEO

İLGİLİ HABERLER