reklamı kapat

POPÜLER

Jawbone’dan kablosuz bağlantı yapabilen UP24

Estetik tasarımıyla kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan Jawbone, kablosuz bağlantı desteğine sahip aktivite bilekliği modeli UP24‘ü duyurdu. Daha önceki iki versiyonunda fiziki olarak bağlanarak kayıtların aktarılması gerekirken; UP24, düşük enerjili Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanarak kablosuz olarak uyumlu cihazlarla eşleştirilebiliyor. Yeni modelle birlikte kablosuz uyku düzeni takibi ve titreşimli alarm özellikleri de bilekliğe eklenmiş durumda. Böylece aktivite bileklikleri alanındaki yoğun rekabet içerisinde özellikler bakımından Fitbit Force gibi rakiplerinin gerisinde kalan Jawbone eksiklerini kapatmış görünüyor.

jawbone-up24-tech

Daha önceki modellerle ilgili olarak kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri olan kırılma sorunu da çözülmüş görülüyor.

Dayanıklılığı artırılan su geçirmez yapıdaki UP24, kullanıcılarına yedi günlük kesintisiz kullanım süresi vadediyor. Jawbone, UP24 ile birlikte iOS uygulamasının 3.0 versiyonunu da duyurdu. Bu sürümle birlikte gelen bazı özellikler sadece UP24 ile birlikte kullanılabiliyor. Diğer iki nesilde olduğu gibi yine ekran bulunmayan bir tasarım tercih eden Jawbone, UP24’ü yurt dışında 150 dolar fiyat etiketiyle ve iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunuyor.

YORUMLAR