reklamı kapat

POPÜLER

JBL Charge 5

20 saat pil ömrü sunan JBL Charge 5 kablosuz hoparlör için yeni fiyat avantajı [1 Nisan 2024]

JBL Charge 5 kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden geriledi. Kompakt bir gövde yapısına sahip olsa da kaliteli ve güçlü bir ses performansı sunan hoparlörün iç kısmında 10 watt gücünde 20 mm’lik tweeter yer alıyor.

JBL Charge 5 modelinde 30 watt’lık 90 mm woofer kullanılıyor. Hoparlör IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı. Bu sayede havuz veya deniz kenarında da rahatlıkla kullanılabilen hoparlörde PartyBoost özelliği bulunuyor. Bu özellik kullanılarak birden fazla Charge 5 birbiriyle bağlanarak daha güçlü bir ses deneyimi elde edilebiliyor. JBL’in belirttiğine göre Charge 5, 100 adete kadar JBL hoparlöre bağlanabiliyof. Bu özellik hoparlörün üzerinde yer alan PartyBoost tuşuyla aktif hale geliyor.  Hoparlörün pili tam olarak şarj edildiğinde Charge 5, 20 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Hoparlörde güncellemeleri indirmek için de JBL Portable adında bir uygulama yer alıyor. Bluetooth 5.1 desteği sunan hoparlörde SBC Bluetooth kodeği bulunsa da AAC ve AptX destekleri ne yazik ki mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Charge 5 farklı renk seçenekleriyle göze çarpıyor

Hoparlörün toplamda 8 farklı renk seçeneği bulunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan hoparlörün fiyatı 5.795 TL’ye gerilemiş durumda. Cihazın pembe renkli modeli için bu fiyat geçerli. Hoparlörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın