reklamı kapat

POPÜLER

JBL Clip 4

JBL Clip 4 kablosuz hoparlör için yeni indirim fırsatı [Mayıs 2024]

 - Güncelleme: 22 Mayıs 2024 19:38

JBL Clip 4 kablosuz hoparlör için bir indirim fırsatı geldi. Kompakt bir gövde yapısına sahip olan hoparlör 5 farklı renk seçeneğine sahip. Haberde bahsettiğimiz model cihazın siyah renk seçeneği için geçerli.

Bluetooth 5.1 bağlantısına sahip olan JBL CLip 4 bu sayede mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. 239 gram apırlığındaki hoparlör IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı. JBL Original Pro Sound ses teknolojisiyle güçlü ve kaliteli bir ses performansı vadeden hoparlörü çantanıza, kemerinize veya ağaç dalına asabilirsiniz. Kullanıcılar hoparlörü yüzde 100 şarj ettiğinde 10 saate varan bir pil ömründen yararlanabiliyor. Pek tabii bu kullanım süresi kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Frekans tepki aralığı 100Hz – 20kHz olan hoparlörün pili 3 saatte şarj edilebiliyor. USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebilen hoparlör uygun fiyata kaliteli bir kablosuz hoparlör satın almayı düşünenlere hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Clip 4 kablosuz hoparlörün indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan hoparlör yapılan indirimle şu anda 2.066 TL‘ye temin edilebiliyor. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla 3 aya varan taksit fırsatıyla da satın alabiliyor. Teknolojik cihazlara gelen yeni kampanya haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın