reklamı kapat

POPÜLER

JBL Jbuds Frames

JBL’den gözlüğe takılabilen hoparlör: “Jbuds Frames”

Ses teknolojileri konusunda dünyanın en büyüklerinden JBL, CES 2021’de ilginç bir ürün tanıttı. Bu ürün gözlüğe takılabilen hoparlör Jbuds Frames.

JBL Jbuds Frames, standart gözlükler (Kalın çerçeveli modeller) için tasarlanmış bir hoparlör sistemi. İki parçadan oluşan yani her iki kulağın yanına da birer hoparlör koyan ürün, çıkarılabilir olduğundan oldukça kullanışlı görünüyor ve ağır olmadığı (12 gram) için bir zorluk yaratmıyor bilgisi veriliyor. Yapısı gereği biraz büyük olan ürün, 16 mm sürücüler üzerine kuruluyor ve aktarıldığı kadarıyla çevreyi çok fazla oranda rahatsız etmiyor. JBL bu konuda fazlasıyla iddialı görünüyor. IPX4 seritifikası olan yani belirtli bir seviyeye kadar su geçirmezliği olan Frames, bünyesinde fiziksel kontrol butonları taşıyor ve buradan hızlıca ses seviyesi ayarlanabiliyor. Toplam sekiz saatlik bir pil ömrü bulunan ve aşağıda gördüğünüz mavi kablo üzerinden manyetik olarak şarj edilebilen JBL Jbuds Frames, sürpriz olmayacağı üzere Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor ve burada SBC ile AAC kodeklerine tam destek veriyor. Ürün üzerinden telefon çağrılarının cevaplanabildiği de aktarılıyor ancak yerleşik bir mikrofon bulunmuyor gibi görünüyor. Firma bu konuda bir bilgi vermiyor.

JBL Jbuds Frames dikkat çekmeyi başardı

Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 50 dolar seviyesinde yer alıyor. Önümüzdeki aylarda satışa çıkacak model, bakalım pazarda kendisine yer bulabilecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Satechi’den yeni klavye modelleri ve fazlası