reklamı kapat

POPÜLER

JBL T500

Uygun fiyatlı JBL T500 kablolu kulaklık için indirim fırsatı [Şubat 2024]

JBL T500 kablolu kulaklık için yeni bir kampanya var. Kablolu kulaküstü kulaklık katlanabilir ve hafif tasarımıyla öne çıkıyor. JBL T500 kulaklıkta kullanılan pedler müzik dinlerken dışarıdan gelen sesleri engelliyor.

Aktif gürültü engelleme özelliğine destek vermeyen bütçe dostu JBL T500 modelinde Pure Bass özelliği de kullanılıyor. Bu özellik sayesinde bas tonları derinden ve etkili bir şekilde algılanabiliyor. Kulaklıkta JBL tarafından geliştirilen 30 mm’lik sürücü kullanılıyor. Pure Bass özelliğinin kalitesini güçlendiren bu sürücü oyun ya da müzik dinleme esnasında dengeli ve güçlü bir ses performansına imkan tanıyor. Mikrofonu da bünyesinde barındıran kulaklıkta bu sayede karşı tarafla iletişim kurmak da mümkün oluyor. iOS ve Android destekli cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık aynı zamanda Siri ve Google Asistan gibi sesli asistanlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Kullanıcılar bu asistanları kullanarak kulaklığı sesli olarak da kontrol edebiliyor. Katlanabilir tasarımı sayesinde kolayca muhafaza edilebilen cihaz uygun fiyata kablosuz kulaklık sahibi olmayı düşünenleri hedef alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL T500 kablolu kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Kablolu kulaklığın piyasadan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Cihazın mavi renkli modelinin indirimli fiyatı 855 TL. Cihazın mavi haricinde beyaz, pembe ve siyah renk seçenekleri de bulunuyor. Farklı kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın