reklamı kapat

POPÜLER

JBL T560BT

Bütçe dostu JBL T560BT kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

JBL T560BT kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı var. Konforlu bir müzik deneyimi sunan kulaklık katlanabilir bir tasarıma sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth özelliğine destek veren kulaklık bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak bağlantı sağlıyor.

JBL T560BT modelinde çoklu bağlantı desteği yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede mobil cihazlar arasında hızlı geçiş sağlayabiliyor. JBL Pure bas özelliğiyle güçlü bir bas performansı vadeden cihaz aynı zamanda uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor. Kullanıcılar kulaklığın pilini yüzde 100 şarj ettiklerinde 16 saate varan bir deneyim elde edebiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Kulaklık bununla birlikte sesli asistanlara da destek veriyor. Google Asistan veya Siri desteği sayesinde kullanıcılar asistanları kolay bir şekilde çalıştırabiliyor. MicroUSB bağlantısıyla şarj edilebilen kulaklıkta eller serbest arama özelliği de mevcut.Kullanıcılar bir tuş ile uzaktan kumandayla seslerini kolayca kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL T560BT kablosuz kulaklık bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor

Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklık yapılan indirimle 1.428 TL‘ye satılıyor. Kulaklık kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Kullanıcılar kulaklığa 6 ay boyunca ayda 251 TL ödeyerek sahip olabiliyor. Bugünlerde uygun fiyata satılan bir JBL kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli satın alabilirsiniz. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşacağız.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın