reklamı kapat

POPÜLER

JBL Wave 100TWS

20 saat pil ömrü sunan JBL Wave 100TWS kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Şubat 2024]

 - Güncelleme: 14 Şubat 2024 14:16

JBL Wave 100TWS kablosuz kulaklık için A101 fırsatı var. Tamamen kablosuz bir kulaklık olan cihaz sahip olduğu 8 mm’lik sürücülerle güçlü bir ses performansı vadediyor.

JBL Deep Bass Sound adı verilen bir özelliği bünyesinde barındıran JBL Wave 100TWS, bu sayede derin bas deneyimi sağlıyor. Çift bağlantı desteğiyle aynı anda iki farklı cihazla bağlantı kurabilen kulaklık tam dolu pille 5 saate varan bir pil ömrü sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre toplamda 20 saate kadar çıkabiliyor.  Kulaklıkta 70 mAh gücünde pil yer alıyor. Frekans tepki aralığı 20 Hz – 20 kHz olan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. Sesli asistan desteğine de sahip olan kulaklık bu sayede kullanıcıların sesli olarak kontrol edilmesine de imkan tanıyor. Mikrofona da sahip olan kulaklıkta sesli görüşmeler de yapılabiliyor.  Kulak içi kulaklık yaklaşık 2 saatte USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Wave 100TWS kablosuz kulaklığın A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulaklıklar gürültü engelleme özelliğine sahip iken bu kulaklıkta bu destek ne yazik ki yok.  2 yıl garanti süresiyle gelen kulaklığın A101’deki indirimli fiyatı ise 1.299 TL. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın