reklamı kapat

POPÜLER

Jeremy Clarkson’dan otomobil sevdalılarına özel platform [Video]

Top Gear ve The Grand Tour gibi arabaları merkezine alan programlarla tanıdığımız Jeremy Clarkson şimdi de yeni bir uygulamayla karşımıza çıkıyor. DRIVETRIBE otomobil sevenleri bir araya getiren bir mecra olmayı amaçlıyor.

Bu yılın başında duyurulan DRIVETRIBE internet sitesi, uygulama ve sosyal medya platformu olarak tasarlandı. Pazartesi günü hayata geçirilen projenin hedef kitlesi otomobil ve motosiklet sevenler. Burada interaktif içerik, video ve yazı paylaşılabiliyor. Herkes kendi profilini oluşturup ilgi duyduğu alanlara göre farklı kişileri takip edebiliyor. Tabii bu uygulama içinde takip etme kelimesi yerine tribe yani topluluk tabiri yer alıyor. Böylece benzer zevklere sahip kullanıcılar bir araya gelerek ufak bir topluluk oluşturmuş oluyor.

Jeremy Clarkson uzun zamandır birlikte çalıştığı Richard Hammond ve James May ile yarattıkları platformu hazırladığı bir video ile duyurdu. Şimdiye kadar yaptıkları televizyon programlarının yanında şimdi de DRIVETRIBE ile karşımızda olduğunu dile getirdi. Bu üçlünün hazırladığı platformun ne kadar ilgi göreceğini zaman gösterecek. Bu sırada onların keyifli maceraları The Grand Tour programıyla Amazon Prime ekranlarında olacak.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 22.8 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR