reklamı kapat

POPÜLER

Journey’in PS4 çıkış tarihi netlik kazandı [Video]

PlayStation 3’ün önde gelen bağımsız yapımlarından biri olan ve otoritelerden yüksek puanlar alarak 2012 yılında yılın oyunu ödülüne layık görülen Journey, uzun süren bekleyişin ardından nihayet PlayStation 4 platformuna adım atıyor.

Geçtiğimiz günlerde Journey‘in PS4 çıkış tarihi ile ilgili dedikodular ortaya çıkmış ancak Sony’den konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama gelmemişti. Nihayet PlayStation blog üzerinden yapılan duyuruyla birlikte oyunun geleceği tarih kesinleşti. Eşsiz atmosferi ve etkileyici grafikleriyle bir önceki nesilde bile hayranlık uyandıran oyunun yeni versiyonda 1080p çözünürlük ve 60 FPS desteğiyle geleceği belirtiliyor. Daha önce PlayStation 3’te oyunu satın alanlar için de müjdeli bir haber veren Sony, bu oyuncuların yeni oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğini dile getiriyor. Oyunun piyasaya sürüleceği tarih olarak ise 21 Temmuz işaret ediliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Journey’in PS4 çıkış tarihi netlik kazandı [Video]” için bir cevap

  1. Engin C. dedi ki:

    Büyük bir ümitsizlikle okurken PS3 için satın alanların PS4’te ücretsiz oynayabileceğini görmem tebessüm yarattı.
    Journey sizi kendinizle başbaşa bırakıyor.Oynarken çeşitli düşüncelere dalıyorsunuz, tıpkı tek başına çıkılmış uzun süreli bir bisiklet seyahati gibi.Bağımsız yapımları bizi alışılmışın dışına çıkarmasından dolayı ayrıca seviyorum.
    Güzel haber.