reklamı kapat

POPÜLER

PS4 oyunu Days Gone

PS4 oyunu Days Gone indirilen fiyatıyla satışta

Sony’nin merakla beklenen PS4 oyunu Days Gone satışa sunuldu. Oyunun fiyatı da satışa çıkmasıyla beraber düştü.

PS4 cephesinin merakla beklenen oyunlarından biri olan Days Gone nihayet satışa açıldı. Ön sipariş döneminde 429 TL fiyatla satışa sunulan oyunu alamayanları ise bir sürpriz bekliyor. Oyunun fiyatı PlayStation Store üzerinden 299 TL olarak güncellendi. 130 TL indirimle oyuncularla buluşan açık dünya oyunu, zombi benzeri yaratıklarıyla aksiyon vadediyor. Mongrel MC isimli bir motor çetesinin üyesi olan Deacon St. John karakterini yönlendirdiğimiz oyunda, motorla bu distopik evrende doyasıya gezme şansı elde edebiliyorsunuz. Dünya çapında gerçekleşen gizemli bir salgın sonucu insanları zombi benzeri yaratıklara dönüştüren oyunda hayatta kalmalı ve doğru adımlar atmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçe altyazı mevcut

PS4 oyunu Türkçe altyazı seçeneğini de beraberinde getiriyor. Ayrıca oyunun bir de Dijital Deluxe sürümü olduğunu belirtelim. Bu sürümle beraber oyuncular orijinal müzik ve mini sanat kitabı, 3 x başıboş motosiklet kaplaması, erken açılan İngiliz Anahtarı yeteneği ve PS4 dinamik temaya kavuşuyor. Bu versiyonun fiyatı ise 349 TL olarak belirtillmiş.

Oyunun fiyatının yeniden artıp artmayacağı bilinmiyor. Yeni fiyatlandırma bir indirim şeklinde değil, doğrudan son fiyat olarak mağazadaki yerini almış. Bu sebeple net bir şey söylemek zor. Oyunun tanıtım fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video