reklamı kapat

POPÜLER

dock

Kablolu kulaklıkla müzik dinlerken iPhone 7 nasıl şarj edilir?

iPhone 7’de 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılmasıyla kullanıcılar Lightning bağlantısını kullanarak müzik dinleyebiliyor. Hem şarj işlemi hem de müzik dinleme için kullanıcıların kablosuz kulaklık tercih etmeleri gerekiyor. Apple’ın bu sorunun önüne geçmek için kulaklık girişine sahip aksesuarı iPhone Lightning Dock‘u satışa sundu. Türkiye fiyatı 190 TL olan stand sayesinde hem şarj işlemi yapılabiliyor hem de müzik dinlenebiliyor.

iPhone Lightning Dock telefonlarla uyumlu beş farklı renk seçeneğiyle geliyor. Lightning bağlantısı olan her iPhone’u şarj edebilen dock iPhone’ların kilidinin açılmasına ve Touch ID’nin kullanılmasına da izin veriyor.

belkin
Bir başka ürün de Belkin imzasını taşıyor. Lightning Audio + Charge RockStar adı verilen adaptör ile de iPhone’u şarj ederken kablolu kulaklık kullanmak mümkün. Belkin adaptörün yurt dışı satış fiyatı 40 dolar.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Kablolu kulaklıkla müzik dinlerken iPhone 7 nasıl şarj edilir?” için 4 cevap

 1. Olcayto anaçoğlu dedi ki:

  Gülüyorum şu aparatlara:))

 2. Holley be dedi ki:

  Şaka gibi ya, ücretsiz yanında versen anlarımda bu aptal dock için 190TL veriyorsun bi de evlere şenlik 🙂 Elini verip kolunu kaptırdığın sistem.

 3. Ozer dedi ki:

  İPhone yine yapti yapacağını.

 4. Gökhan AKSU dedi ki:

  Halihazırda var olan bir şeyi kaldırıp, aparat ile mümkün hale getirerek aksesuar satmaya çalışıyorlar. Hatta çalışmıyorlar resmen tüketiciyi zorluyorlar. iPhone 7 alan herkes telefonunda film ya da uzun videolar izliyorsa ya bu aparattan ya da kablosuz kulaklıklardan mecbur alacak!!!

  Kolayı var. iPhone 7 almam!