reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Karda düşme derdini rafa kaldıran, botlara özel kar zinciri

Her ne kadar kar yağışını sevsek de buzlanan yollarda cambazlık yapmak konusunda aynı sempatiyi besleyemiyoruz. Kar yağışının ardından gelen onlarca kayıp düşen insan videosu da hislerimizi destekler nitelikte. “Otomobil için olduğu gibi insanlar için de kar zinciri olsaydı keşke” diye düşünüyorsanız müjde. Botlarınıza bir çift kar zinciri alabilirsiniz.

Advertisement

Kar yağışlarında yürümek pek sıkıntı değil, ancak buzlanma oldu mu kar botları bile çaresiz. Dengede durmak için yapmadığı kalmayanlardansanız, botlarınız sizi yere “çivileyemiyorsa” o zaman Yaktrax‘ın bu ürünü sizin için olabilir. Yaktrax Summit esasen şehir kullanımı için tasarlanmamış elbette. Ekstrem spor tutkunlarının daha etkili bir şekilde faydalanacağı Summit, botlarınıza iliştireceğiniz bir çift kar zinciri.

Oldukça kaba, bir o kadar da havalı görünen bu zincirlerin ucunda 0,37 inçlik karbon alaşımlı çelik çiviler bulunuyor. Summit’i bir arada tutan zincirler ise paslanmaz çelikten üretilmiş. Kar ya da buza rahatlıkla batan bu çiviler sayesinde yürüyüş de daha sağlam ve kolay bir hale geliyor. Hemen her bota kolayca takılabilen Summit, ayakkabıya sıkıca bağlanıyor. Sadece mavi renk seçeneğine sahip olan bu ürünün yurt dışı fiyatıysa 90 dolar. Yaktrax Summit’in resmi ürün sitesine buradan ulaşabilirsiniz.