reklamı kapat

POPÜLER

Huawei nova 4e
Huawei nova 4e
Huawei nova 4e

Karşınızda üç arka kameralı Huawei Nova 4e

Global pazarda P30 Lite olarak satılacak Huawei Nova 4e, resmi basın görselleriyle karşımızda bulunuyor. Model çok yakında lanse ediliyor.

Huawei P30 Lite ile aynı özelliklere sahip olacak denilen Huawei Nova 4e, 14 Mart tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. İşte bu model için resmi basın görselleri yayımlanmış durumda. Artık firmadan alıştığımız bir tasarıma sahip olan telefon, bünyesinde ufak bir çentik taşıyor. 32 megapiksel çözünürlükteki ön kamerayı içerisine alan bu çentik, çok kötü görünmüyor. Çerçeveleri genel olarak ince olan telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Şimdilik siyah, beyaz ve mavi/mor geçişli renk seçeneğiyle görülen telefon, genel olarak beklentileri karşılıyor. Özellik geçişli renk seçeneği öne çıkan model, P30 Lite’ın da tasarımını karşımıza çıkartmış oluyor.

Huawei nova 4e
Huawei nova 4e

Huawei Nova 4e teknik olarak şu detaylara sahip

Genel olarak çok ince çerçevelere sahip olacak bütçe dostu modeller, arkalarında üçlü kamera kurulumu taşıyor. Burada 20 megapiksel + 16 megapiksel + 2 megapiksellik bir kurulum bizleri bekliyor. Bünyelerinde 6 inç boyutunda Full HD+ bir LCD ekran taşıyan Huawei P30 Lite / Nova 4e ikilisi, güçlerini Kirin 710 işlemciden alacak gibi görünüyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan telefonlar, oldukça dikkat çekecek izlenimi yaratıyor. Modelde 3.240 mAh kapasitesinde pil ve 6 GB RAM yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin dikkat çeken bütçe dostu modeli