reklamı kapat

POPÜLER

kia

Kia cephesinden kasım ayı için yeni kampanya

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor’un markası olan Kia, kasım ayına özel hazırladığı kampanyalarla kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor’un markası Kia, her ay düzenlediği kampanyalarla otomobil severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kia kasım ayına özel olarak Sportage, Stonic, Rio ve Picanto modellerini uygun faiz fırsatları ile sunuyor.

Performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan, 1.6 litre dizel motor ve otomatik şanzıman seçeceğiyle iddialı performansını sürdüren Sportage, dizel otomatik ve sınırlı sayıda üretilen Black Edition versiyonuyla birlikte SUV’daki iddiasını pekiştiriyor.

Özel olarak üretilen ve tamamen siyah rengin hakim olduğu Black Edition ve dizel otomatik Sportage’lar kasım ayı sonuna kadar 150 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0,99 faiz fırsatıyla Kia yetkili satıcılarında SUV severleri bekliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kia birçok modelinde fırsat sunuyor

Reddot ve iF Tasarım Ödülleri’nin sahibi, sürüş konforuyla şehrin ikonik SUV’u olan Kia Stonic; Sportif ve ikonik dış tasarımı, benzersiz karakteriyle A segmentinin iddialı oyuncusu Picanto 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı ile satışa sunuluyor.

Sınıfının en ferah kabinine ve yüksek bagaj kapasitesine sahip şehrin renkli yüzü Kia Rio da yine 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı ile yeni sahiplerini bekliyor.

İlginizi çekebilir

Hyundai Santa Cruz pickup