reklamı kapat

POPÜLER

2019 KIA Sportage

KIA cephesinden Sportage ve ailenin diğer üyeleri için şubat ayı kampanyası

Şubat ayında da 0 faiz ve ödeme kolaylıklarıyla kullanıcıların karşısına çıkan KIA, ürün gamının tamamını bu kampanyaya dahil ediyor.

KIA, 2021 yılında da kampanyalarıyla otomobil almayı düşünenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Marka, binek modellerinin neredeyse tamamında sıfır veya düşük faizli kampanyalar sunarken hafif ticari aracı olan Bongo’da ise sıfır faiz fırsatına devam ediyor. SUV sınıfının sevilen ismi Sportage, sıfır faiz avantajıyla iddiasını artırıyor. Performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan, 1.6 litre dizel motoru, otomatik şanzıman seçeneği ve iddialı tasarımıyla heyecan uyandıran KIA Sportage, şubat ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla SUV konforunu yaşamak isteyenleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KIA şubat ayı kampanyasından detaylar

KIA’nın sıfır faiz avantajı XCeed modelinde de geçerli. SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle bir araya getiren XCeed, şubat ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla meraklılarını bekliyor. Tasarımı ve sınıfının üstünde iç hacmiyle rakiplerinden ayrılan Picanto, modern ve yenilikçi çizgileriyle fark yaratan Rio, B SUV sınıfında dinamik ve ödüllü tasarımıyla dikkat çeken Stonic; 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz ile güç ve heyecan tutkunlarına sesleniyor. Modern tasarımı ve güçlü performansıyla öne çıkan Ceed için 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuluyor. KIA’nın ticari aracı, ticaretin bel kemiği Bongo modelinde de fırsatlar devam ediyor. Şubat ayında 50 bin TL’ye yüzde 0 faiz ve 12 ay taksit seçeneği ile satışa sunulan Bongo, KOBİ’lerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.