reklamı kapat

POPÜLER

Kişiye özel tarife

Vodafone, ‘Senin Tarifen Hangisi’ uygulamasıyla abonelerine kendileri için uygun tarifeyi seçmenin en eğlenceli yolunu sunuyor. Vodafone’un web sitesi www.vodafone.com.tr’de yayına başlayan ‘Senin Tarifen Hangisi’, Vodafone abonelerine cep telefonu kullanım alışkanlıklarına göre animasyonlu bir oyunla tarifelerini seçme imkanı sunuyor.

Kullanıcıların kendilerine en uygun tarifeyi birkaç kolay adımda bulmalarını sağlayan ‘Senin Tarifen Hangisi’, hat türünün belirtilmesiyle başlıyor. İkinci aşamada ziyaretçiler kendi tarzlarını tanımlayan aksesuar ve kıyafet seçeneklerinden istedikleri kombinasyonu yapıp kendilerine en uygun karakteri oluşturuyorlar. Bir ay boyunca ne kadar konuştuklarını ve kaç SMS yolladıklarını bildiren ziyaretçiler, bir sonraki adımda ise daha çok hangi yöne görüşme yaptıklarını belirtiyorlar.


‘Ayda kaç kişiyle konuşuyorsun?’, ‘Yurt dışına hangi sıklıkla çıkıyorsun?’ ve ‘Gece mi konuşursun gündüz mü, yoksa gece-gündüz mü?’ sorularını da renkli animasyonlar arasında gezinerek yanıtlayan ziyaretçiler, böylece kendilerine en uygun tarifeyi öğreniyorlar. Belirlenen tarife duvar kağıdı olarak bilgisayara da indirilebiliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Kişiye özel tarife” için bir cevap

  1. ibrahim sabuncu dedi ki:

    Ben aylık 500 dak. kontörlü tarifenizi 15 lira karşılığında halen kullanmaktayım….
    İSTEĞİM: BAna özel aylık heryöne 400 dak. ve sadece 10 sms kontörlü tarife 15lira karşılığında uygulamanızı arzu ediyorum…isteğim kabul görürse 13 mart saat 12.00 ye kadar. 5376053765 nolu telefonuma mesaj gönderebilirsiniz… SAYGILARIMLA……