reklamı kapat

POPÜLER

Kong: Skull Island’ın son tanıtımı izleyicileri bekleyen macerayı özetliyor [Video]

Oyuncu kadrosundaki ünlü isimlerle dikkat çeken Kong: Skull Island filminden paylaşılan yeni tanıtım izleyicilere balta girmemiş ormanlardaki tehlikeyi gösteriyor.

Maymunlar Kralı olarak bildiğimiz Kong bu yeni hikaye ile beyaz perdeye geri dönüyor. Bu sefer onun hem tehlike hem de büyük gizemlerle dolu yuvasına adım atıyoruz. Bir grup yetenekli insan ekip liderinin kardeşini kurtarmak ve efsanevi olduğu düşünülen serumu bulmak üzere bu tehlikeli adaya geliyor. Ancak görevi kabul ederken bilmedikleri bir şey var: Burası dünya üzerindeki en tehlikeli ada. Kong‘un hüküm sürdüğü topraklarda oldukça tehlikeli canlılar yaşıyor. Böylece ekip için görevin yanı sıra bir de hayatta kalabilme mücadelesi başlıyor. Paylaşılan bu son tanıtımda ise Tom Hiddleston’ın hayat verdiği Kaptan James Conrad‘ın sözleri dikkat çekiyor. Onları bekleyen tehlikeleri “Issız bir ada… Size öleceğiniz tüm yolları sayayım. Yağmur, yüksek sıcaklık, hastalık taşıyan böcekler… Üstelik daha sizi canlı canlı yemek isteyen şeylerden bahsetmedim bile.” sözleriyle özetliyor.

Yönetmen koltuğunda Jordan Vogt-Roberts‘ın oturduğu filmin başrollerini Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve Brie Larson paylaşıyor. Onlara Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham, Toby Kebbell gibi isimler eşlik ediyor.

Kong: Skull Island filminin 10 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.