reklamı kapat

POPÜLER

Kulaklık rehberi [2015]

Farklı ihtiyaç ve tarzlara uygun, birbirinden şık tasarımları ve performanslarıyla dikkat çeken birbirinden özel kulaklıkları sizler için bir araya getirdik

Eğer müzik dinleyen biriyseniz kulaklığın sıradan bir cihaz olmadığını iyi biliyorsunuz demektir. Kulaklık almak uzun bir araştırma ve test süreci gerektirir. Her kulaklığın kendine has bir karakteristiği ve yapısı bulunur. Kulaklık alırken yalnızca yüksek ses kalitesi de yeterli değildir. Bütün gününüzü birlikte geçirdiğiniz bir aksesuarın şık olması da gerekir. Bu dosya konumuzda hem kaliteli sesler sunan hem de görünüşüyle meraklı gözleri üzerine çeken premium kulaklıkları bir arada sizlere sunuyoruz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Kulaklık rehberi [2015]” için 3 cevap

 1. Bumamba dedi ki:

  o yok bu yok diye yazmayacağım hiç.. (audio-technica, ultra-sound vs..) ama müziği hissedin diyosanız= “Skullcandy Crusher” ;

 2. Ali Aydın Köse dedi ki:

  kulaklık rehberi diye başlık atınca mıknatıstı frekanstı desibeldi o tarz teknik şeylerin dinlemek istediğimiz türe ortama hangi değerlerde aralıklarda olması gerektiğini anlatmışsınızdır diye heyecanla açtım fakat ürün tavsiyesinden başka -belkide reklamdan- başka bir şey değil.

 3. Çağdaş Coşkun dedi ki:

  İki haftadır tez misali Over Ear kulaklık çalışıyorum. Açtım… “Evet Evet Evet” dedim modelleri görünce.

  Lakin bunları ben bile söylerim 2 haftalık bilgiyle.

  Adamlar birbirlerine ne tür müzik dinliyorsun diye soruyor forumlarda tavsiye içiniçin. Yok DAC var mı hele bilmem ne…

  Bir heyecan açtım fos çıktı.

  Momentum güzel ama katlanmıyor. Taşınabilir cihaz performansı kötü çünkü araya amfi vs gerekli. Bu olursa da Klasik müzik temelli bir başarı söz konusu diyorlar bu kulaklık için.

  Ben diyorum ki şartları zorlamayın adres belli Sony MDR-1A 🙂
  Mp3 çalar performansı da iyiiyi fiyatı da

  Olmamış kısaca