reklamı kapat

POPÜLER

Bowers & Wilkins’in yeni kafaüstü kulaklığı P7, bu ay piyasada

Bowers & Wilkins, ilk çift kafaüstü kulaklığı P7’yi ses tutkunlarının beğenisine sundu. Yeni sürücü ünitesi teknolojisi ile birlikte gelen ve lüks malzemelerden (deri ve metal) üretilen kulaklık üst düzey ses deneyimi ile şık tasarımı bir arada sunuyor.

Katlanabilir tasarımıyla da dikkat çeken kulaklığın, bu özellikleriyle en iyi akıllı telefon kulaklıklardan biri olduğunu söylemek mümkün. Yeni sürücü ünitesi teknolojisi, sıkı ve dinamik bir bas performansı sunarken, vokalleri de daha belirgin bir hale getiriyor. Tüm frekans aralığında dengeli ve net sesler veren P7’de yer alan kulaklık yastıkları rahat bir dinleme için tasarlanmış durumda. Ses yalıtımında da iyileştirmeler sunan kulaklık bu ay içinde yaklaşık 400 dolardan yurt dışında piyasada olacak. Eğer bütçeniz P7 alacak düzeyde değilse P5, P3 veya C5’i alabilirsiniz. P5’in yurt dışındaki satış fiyatının 299,95, P3’ün 199,99, C5’in ise 179,00 dolar olduğunu belirtelim. Bowers & Wilkins P7’nin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bowers & Wilkins’in yeni kafaüstü kulaklığı P7, bu ay piyasada” için bir cevap

  1. schizophrenia dedi ki:

    p5 ve p3’ün piyasa fiyatlarına bakarak p7’nin ülkemizde 1100tl civarında bir fiyatla satışa sunulacağını söylemek mümkün.
    hal böyle olunca bu fiyat seviyesinde mobil kulaklık sınfından bir model almaktansa kullanıcılar odyofil modellere yönelebilirler, yönelmeliler de.