reklamı kapat

POPÜLER

Kumtel Digital Fastfryer

Kumtel Digital Fastfryer için yeni BİM kampanyası açıklandı [Haziran 2024]

Kumtel Digital Fastfryer için yeni bir BİM kampanyası duyuruldu. Cihaz kullanıcıların sağlıklı yiyecekler hazırlamasına olanak tanıyor. Dijital ekranıyla göze çarpan yağsız fritöz, 5.5 litrelik bir hacim sunuyor. Paslanmaz çelik parçaların kullanıldığı cihaz, 1.500 watt’lık bir güce sahip.

Kumtel Digital Fastfryer kullanıcıların hızlı bir şekilde yemek hazırlamalarına olanak sağlıyor. Dijital ekranıyla dikkat çeken cihaz hızlı pişirme sepetini bünyesinde barındırıyor. 60 dakikalık zamanlayıcı özelliğiyle gelen cihazda ısıya dayanıklı metal bir yüzey kullanılıyor. Otomatik kapatma özelliğine de destek veren fritöz, 2 yıl garanti süresine sahip. Donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebilen fritöz  meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. Fritöz hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen cihaz 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Digital Fastfryer 50 tarifi kullanıcılara sunuyor. Cihaz dijital ekranıyla fark yaratıyor. Kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kumtel Digital Fastfryer modelinin BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

Fritözün BİM’deki fiyatı ise 1.999 TL. Fritöz kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitle de satın alınabiliyor.  Fritöz bütçe dostu bir fritöz arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER