reklamı kapat

POPÜLER

refocus_ok

Özelleştirilebilir ışık desenleriyle piyasadaki ”en cool” telefon; Nothing Phone (2a) incelemesi

Işık desenleriyle piyasada satılan akıllı telefonlardan kolayca sıyrılan Nothing Phone (2a), akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getiriyor. Fiyat/performans odaklı telefon arayanları hedef alan telefonun detayları mercek altında.

OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei tarafından yaklaşık 3 yıl kurulan Nothing, 2021 yılında piyasaya sürdüğü Ear (1) kablosuz kulaklıkla ses getirmişti. Şeffaf tasarımı ve sunduğu güçlü performansla öne çıkan Nothing Ear (1) kablosuz kulaklık pazarına yeni bir soluk getirmişti.

Şirket tüm dünyada ses getiren bu kulaklığının ardından akıllı telefon modellerini de pazara sundu. Kısa bir süre önce Evofone’un desteğiyle Türkiye’ye gelen Nothing çok sayıda ürününü Türkiye’deki teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu. Nothing’in Türkiye’de satışa sunduğu ürünlerden biri de Nothing Phone (2a) modeli oldu. Dünya lansmanı yapılan ve bu lansmanın ardından kısa bir süre sonra Türkiye’de satışa sunulan Nothing Phone (2a), şirketin DNA’sını koruyor ve yine sıra dışı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.