reklamı kapat

POPÜLER

Leica TL
Leica TL
Leica TL
Leica TL

Leica TL hızlı otofokus sistemiyle fark yaratıyor [Video]

Leica yeni fotoğraf makinesi Leica TL’yi fotoğraf tutkunlarının beğenisine sundu. Leica T’nin güncellenmiş bir versiyonu olan Leica TL, yeni titanyum renk seçeneğiyle birlikte geliyor.

Titanyum renk seçeneğine ek olarak siyah ve gümüş renk seçeneklerine de sahip olan makine alüminyumdan üretilen gövdesiyle şık bir görünüm sunuyor. 16 megapiksel APS-C CMOS sensörü bünyesinde barındıran Leica TL’nin ISO hassasiyeti maksimumda 12.500’e kadar çıkabiliyor. Bir önceki modele kıyasla daha hızlı netleme yapabilen makinenin arka kısmında 1,23 milyon noktalı 3,7 inç sabit ve dokunmatik TFT LCD ekran bulunuyor. Opsiyonel olarak elektronik vizör desteğinin de sunulduğu Leica TL, MPEG-4 formatında Full HD video kaydedebiliyor. Makinede 4K video özelliğinin olmadığını belirtelim.

32 GB dahili hafızaya ek olarak SD kart desteği de sunan Leica TL, Wi-Fi bağlantısıyla mobil cihazlara kablosuz görüntü aktarımı yapabiliyor. Tam dolu pille 400 kare çekebilen Leica TL, pille birlikte 384 gram ağırlığında.  Bu ay yurtdışında piyasaya sürülecek Leica TL’nin fiyatı ise 1.695 dolar olacak.

VİDEO